Muzikaal weetje – Cantina Band

Cantina Band, een van onze nieuwste aanwinsten, is een liedje dat door aliens wordt gespeeld in de eerste Star Wars film – Star Wars Episode IV: A New Hope” (1977).

Wij noemen het gewoon “Cantina Band” zoals de meesten, maar het stuk heeft officieel een andere titel: “Mad about me”.

Het bandje dat Mad about me speelt in de verhaallijn, heet “Figrin D’an and the Modal Nodes”.

De aliens zijn “Bith” aliens die oneindig tonen kunnen laten klinken dankzij hun speciale ademhaling.

 

Die ademhalingsskills hebben wij niet, en wij komen allemaal van planeet Aarde, maar we amuseren ons geweldig wanneer we onze Cantina Band kunnen spelen.

Benieuwd hoe onze versie klinkt? Kom dan zeker luisteren op 31 mei in Wuustwezel!

 

Bron: https://www.cbcmusic.ca/posts/11827/5-things-you-didn-t-know-about-the-star-wars-canti

Brasschaats Mandoline-Orkest
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.